związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna
Młodzieżowy Sejmik Województwa Łódzkiego Data dodania: 20.01.2020

Jeśli skończyłeś 14 lat, a nie przekroczyłeś 19 roku życia, mieszkasz i uczysz się w województwie łódzkim, możesz zostać radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Młodzieżowy Sejmik Województwa Łódzkiego jest reprezentacyjnym ciałem kolegialnym składającym się z przedstawicieli młodzieży zamieszkałej i uczącej się na terenie województwa łódzkiego, pełniących funkcję młodzieżowych radnych.

W swoich działaniach Młodzieżowy Sejmik Województwa Łódzkiego jest apartyjny i apolityczny, nie realizuje programu lub kampanii żadnej partii ani ugrupowania politycznego, a członkostwo w nim ma dla młodzieżowych radnych charakter dydaktyczno-konsultacyjny w zakresie zadań i funkcjonowania Samorządu Województwa Łódzkiego oraz jego organów.

Więcej informacji, jak zostać radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego można znaleźć na stronie www.ngo.lodzkie.pl

[wróć do aktualności]

         


Strona finansowana w 2019 roku przez Zarząd Województwa Łódzkiego

Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 229
On-line: 5
Odwiedzin: 1690