związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna


Związek Łódzki na Święcie Trzeźwości w Toruniu Data dodania: 12.09.2017

W dniach 26-27.08.2017 roku, pod przewodnictwem Prezesa Władysława Kelera przedstawiciele Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego w składzie: Stowarzyszenie Abstynentów „Przystań” w Sieradzu, Stowarzyszenie Abstynentów Klubu Merkury w Łasku oraz Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” z Piotrkowa Trybunalskiego, wzięli udział w XXXII Rodzinnym Święcie Trzeźwości Klubu Abstynenta Flisak w Toruniu.

Uroczystość rozpoczęła się na Barbarce II Mistrzostwami Polski Abstynentów w Turystycznych Biegach na Orientację, w których Nasz związek zajął zaszczytne III miejsce. Po wyczerpującym biegu uczestnicy Święta zaproszeni zostali na ognisko, gdzie przy akompaniamencie gitar i śpiewu posilić się mogli pieczonymi kiełbaskami, chlebem ze smalcem i ogórkiem. Następnie chętni udali się do Torunia gdzie pod sterami przewodnika zwiedzali piękne miasto Toruń, a następnie mogli podziwiać w godzinach nocnych świetlne efekty w ramach 9 Bella Skyway Festival.
W niedzielę jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez Klub Abstynenta „Flisak” były czwarte Otwarte Mistrzostwa Torunia Abstynentów w Szachach. Poza tym samodzielnie można było przygotować i upiec toruńskiego pierniczka czy wybić monetę. Na uwagę zasługuje również panel dyskusyjny poprowadzony przez terapeutki uzależnień zaprzyjaźnione z rodziną Flisaczą.

Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego składa podziękowania Prezesowi Krzysztofowi Adachowi oraz wszystkim członkom Klubu Abstynenta „Flisak” za wspaniałą zabawę. Jesteśmy pełni podziwu Waszej organizacji i zaangażowaniu włożonemu w zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia.

Sekretarz Związku Włodzimierz Jurowski

Zobacz Galerie …

[wróć do aktualności]

         


Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 128
On-line: 3
Odwiedzin: 4491