związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna


Protokół ze spotkania regionalnego ZSAWL Data dodania: 07.03.2018

Tomaszów Mazowiecki, 2018-03-04

Protokół ze spotkania regionalnego ZSAWL
w Tomaszowie Mazowieckim
w dniu 2018-03-04

Dnia 2018-03-04 w siedzibie Stowarzyszenia „Azyl” w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie prezesów stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego oraz członków Zarządu Związku. Na wstępie Prezes Związku Pan Władysław Keler powitał zebranych gości oraz przedstawił program zebrania. Na spotkanie przybyli przedstawiciele stowarzyszeń z Tomaszowa Mazowieckiego, Sieradza, Rawy Mazowieckiej, Piotrkowa Trybunalskiego, Opoczna i Łasku.

Po oficjalnej części Skarbnik Związku kol. Włodzimierz Ziółkowski przedstawił plany szkoleń na bieżący rok i omówił najbliższą konferencję krajową, która odbędzie się w dniach 12-15.04.2018 r. w Świeradowie Zdroju.
Następnie wywiązała się dyskusja na temat informacji w sieci, dostępu do strony internetowej oraz możliwości założenia profilu na portalu społecznościowym Facebook, gdzie stowarzyszenia będą mogły zamieszczać istotne dla nich informacje.
Kolejna rozmowa dotyczyła organizowanych przez ZSAWL szkoleń, spotkań i pracy Związku. Przedstawiciele stowarzyszeń zostali poproszeni o uczestnictwo w szkoleniach i systematyczne branie udziału w warsztatach i zajęciach.
Ostatnim punktem zebrania było przedstawienie planów na przyszłość stowarzyszeń uczestniczących w spotkaniu regionalnym, po których Prezes Władysław Keler podziękował zebranym za przybycie i aktywny udział w dyskusjach.

Protokół sporządził
Sekretarz ZSAWL
Włodzimierz Jurowski

[wróć do aktualności]

         


Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 125
On-line: 2
Odwiedzin: 4488