związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna


Spotkanie nad Pilicą 2018 Data dodania: 08.05.2018

Zaproszenie na Ogólnopolskie Spotkanie Integracyjno – Sportowe Nad Pilicą / 21 - 22 Lipiec 2018r

Stowarzyszenie Abstynenckie „Azyl” zaprasza członków Klubów i Stowarzyszeń Abstynenckich z rodzinami na Spotkanie Integracyjno – Sportowe Nad Pilicą na Przystań Miejską nad rzeką Pilicą.
Spotkanie będzie trwało 2 dni, zapewniamy dla osób przyjezdnych nocleg, wyżywienie, integrację, dobrą zabawę i szereg atrakcji.

W sobotę przewidujemy spływ kajakowy rzeką Pilicą na odcinku około 25 km z przystani OSiR w Tomaszowie M. do Inowłodza. Po zakończeniu spływu uczestnicy zostaną przewiezieni autokarem na przystań w Tomaszowie. Dla chętnych będzie zorganizowana wycieczka autokarowa po najciekawszych miejscach powiatu Tomaszowskiego oraz konkurs strzelania do tarczy z wiatrówki na strzelnicy.
Odbędzie się również koncert gościa specjalnego estrady polskiej. Jeśli pogoda pozwoli w ramach kolacji odbędzie się pieczenie kiełbasek przy wspólnym ognisku, granie, śpiewanie oraz zabawa pod gołym niebem.
Drugiego dnia odbędą się turnieje sportowo – rekreacyjne: Plażowy turniej piłki siatkowej, Turniej Kręgli w kategoriach: kobiety i mężczyźni, Turniej drużynowy w Dwa ognie, Bieg w workach, Przeciąganie Liny.

Pobierz Program Spotkania …

[wróć do aktualności]

         


Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 104
On-line: 2
Odwiedzin: 458