związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna
Rozpoczęcie rekrutacji uczestników do Projektu w 2018 roku Data dodania: 30.05.2018

W związku z rozpoczęciem realizacji Projektu „Razem Działamy Skuteczniej” dofinansowanego przez Zarząd Województwa Łódzkiego, Związek Łódzki ogłasza rozpoczęcie rekrutacji uczestników do Projektu.

Projekt skierowany jest do członków i sympatyków Stowarzyszeń Abstynenckich z woj. łódzkiego oraz wolontariuszy i osób udzielających się w pracy klubów abstynenckich w naszym regionie łódzkim.

Działania Projektowe przewidują cykl 4 szkoleń dwudniowych (w okresie comiesięcznym) z zakresu pomocy rodzinom z problemem alkoholowym i zarządzania organizacją trzeźwościową.
Planujemy organizację szkoleń dwudniowych (sobota – niedziela) w ośrodku szkoleniowym w Nieborowie, k. Łowicza.

Oprócz zajęć warsztatowych odbędzie się również cykl spotkań regionalnych, prowadzony będzie Punkt Konsultacyjny, aktualizowany serwis internetowy, a na zakończenie Projektu zorganizowana zostanie wojewódzka konferencja profilaktyczna.

Do udziału serdecznie zapraszamy osoby uzależnione, współuzależnione, wolontariuszy działających w ruchu abstynenckim skupionym w stowarzyszeniach.

Zarządy Stowarzyszeń i osoby zainteresowane w uczestniczeniu w szkoleniach prosimy o kontakt tel. z Prezesem Związku tel. 602 889 335 lub Skarbnikiem tel. 601 590 870 oraz mailowo na adres zsawl@wp.pl

[wróć do aktualności]

         


Strona finansowana w 2019 roku przez Zarząd Województwa Łódzkiego

Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 95
On-line: 2
Odwiedzin: 2877