związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna
Spotkanie Regionalne ZSAWŁ Data dodania: 19.06.2018

Spotkanie Regionalne ZSAWŁ
Piotrków Trybunalski
2018-06-10

W dniu 2018-06-10 w siedzibie Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” odbyło się spotkanie regionalne przedstawicieli stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 powitaniem wszystkich przybyłych przez prezesa ZSAWŁ Władysława Kelera. Następnie zostały omówione nowe listy członkowskie ZSAWŁ. Kolejno zostały otwarte listy zgłoszeń do szkolenia RCPS, po czym skarbnik ZSAWŁ Włodzimierz Ziółkowski przedstawił plan szkolenia. Uczestnicy ustalili charakter dalszej współpracy stowarzyszeń abstynenckich działających w ZSAWŁ, jak również przedyskutowali sprawę propagowana działań ZSAWŁ wśród stowarzyszeń województwa łódzkiego, które nie są członkami ZSAWŁ.

Po omówieniu powyższych spraw został uzgodniony kolejny termin i miejsce spotkania regionalnego, po którym prezes Władysław Keller podziękował zebranym za przybycie.

Sekretarz ZSAWŁ
Włodzimierz Jurowski


[wróć do aktualności]

         


Strona finansowana w 2019 roku przez Zarząd Województwa Łódzkiego

Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 98
On-line: 1
Odwiedzin: 2880