związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna


I szkolenie w Projekcie RAZEM DZIAŁAMY SKUTECZNIE Data dodania: 01.07.2018

Zarząd ZSAWŁ informuje, że lista uczestników cyklu szkoleniowego w ramach Projektu „Razem Działamy Skuteczniej” została zamknięta.

Do Projektu zostały zakwalifikowane osoby, delegowane przez stowarzyszenia z woj. łódzkiego, które przesłały imienne zgłoszenia do Projektu (2 osoby z stowarzyszenia + ewentualnie 1 osoba... [czytaj więcej]


Zaproszenie do Projektu RAZEM DZIAŁAMY SKUTECZNIEJ Data dodania: 20.06.2018

Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego zaprasza uczestników do Projektu „Razem Działamy Skuteczniej” dofinansowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

CEL PROJEKTU:
Poprawa jakości życia (wyrównywanie szans życiowych) i reintegracja społeczna osób uzależnionych od alkoholu, współuzależnionych i członków ich rodzin oraz podniesienie... [czytaj więcej]


Spotkanie Regionalne ZSAWŁ Data dodania: 19.06.2018

Spotkanie Regionalne ZSAWŁ
Piotrków Trybunalski
2018-06-10

W dniu 2018-06-10 w siedzibie Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” odbyło się spotkanie regionalne przedstawicieli stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 powitaniem wszystkich przybyłych przez prezesa ZSAWŁ Władysława Kelera. Następnie zostały omówione nowe... [czytaj więcej]


Zebranie Zarządu ZSAWŁ Data dodania: 19.06.2018

Dnia 2018-06-10 w siedzibie Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się zebranie zarządu ZSAWŁ.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16.00 powitaniem przybyłych przez Prezesa ZSAWŁ Władysława Kellera.
Następnie została podjęta uchwała o... [czytaj więcej]


Spotkanie Prezesów Stowarzyszeń Abstynenckich Data dodania: 05.06.2018

Zarząd Związku Łódzkiego serdecznie zaprasza wszystkich Prezesów Stowarzyszeń Abstynenckich z woj. łódzkiego na spotkanie informacyjne dotyczących działań Związku w 2018 roku.
Na spotkaniu przedstawiona zostanie propozycja udziału w realizowanym przez ZSAWŁ Projekcie oraz możliwość zaprezentowania własnych działań stowarzyszeń.

Spotkanie odbędzie się ... [czytaj więcej]


<< 3 z 50 >>

         


Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 5
On-line: 3
Odwiedzin: 3772