związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

        O Projekcie           Szkolenia Online

SZKOLENIA ONLINE
w ramach Projektu "Razem Działamy Skuteczniej"
dofinansowanego w 2020 roku z środów Województwa Łódzkiego

ZMIANY W PROJEKCIE:

W związku z zaistniała sytuacja epidemiologiczną w kraju, Zarząd Związku, po konsultacji z zainteresowanymi stowarzyszeniami i uczestnikami Projektu, podjął decyzje o przeprowadzeniu szkoleń online.
Zaproponowane zmiany były niezbędne do osiągniecia zaplanowanych rezultatów Projektu.

Z dużą satysfakcją informujemy, że pomimo nowatorskiej metody szkoleń, zgłosiło się wiele organizacji delegujących swoich członków do uczestnictwa w takiej metodzie przeprowadzenia cykli szkoleniowych.
Mając na uwadze, że są to Nasze, Wspólne pierwsze kroki w realizacji zadań online w środowisku abstynenckim woj. łódzkiego, życzymy uczestnikom Projektu wytrwałości i zrozumienia dla pojawiających się trudności.

Zarząd Związku składa podziękowania wszystkim uczestnikom i realizatorom Projektu „Razem Działamy Skuteczniej”, za zaangażowanie w wprowadzaniu nowych metod pracy i chęć uczestniczenia w rozwoju naszych organizacji w dobie niespotykanych dotychczas ograniczeń społecznych.

Wierzymy, że zapoczątkowany przez Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Woj. Łódzkiego proces pracy zdalnej, choć trudny i niekomfortowy dla stowarzyszeń, da możliwość dalszego rozwoju Naszych organizacji abstynenckich w tej trudnej dla Nas Wszystkich sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

 
Materiały do szkoleń online:

Szkolenie III

Prezentacja 1

Prezentacja 2

 

Szkolenie IV

Prezentacja 1

Prezentacja 2

 

Szkolenie V

Prezentacja 1

Prezentacja 2

 
 
         


Strona finansowana w 2019 roku przez Zarząd Województwa Łódzkiego

Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 129
On-line: 1
Odwiedzin: 5150