Badanie społeczne na zlecenie RCPS w Łodzi

Szanowni Państwo,

na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi prowadzimy obecnie badanie społeczne pn. „Diagnoza województwa łódzkiego w zakresie używania alkoholu i substancji psychoaktywnych wśród osób dorosłych oraz dostępności oferty pomocowej w województwie łódzkim w obszarze przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu i substancji psychoaktywnych”.

Projekt  skierowany jest do osób uzależnionych oraz podmiotów zaangażowanych w pomoc. Jego celem jest zbadanie skali, wzorców, postaw oraz problemów osób uzależnionych jak i dostępności oferty pomocy.

Za Państwa pośrednictwem chcielibyśmy skontaktować się telefonicznie z osobami  borykających się z tymi problemami, aby poznać ich opinię. Taka rozmowa zajęłaby około 30 minut.  W związku z tym bardzo prosimy o pomoc w kontakcie z tymi osobami.

Pragniemy zapewnić, że rozmowy będą w pełni anonimowe i analizowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych bez możliwości wglądu w pojedyncze wypowiedzi. Zastosowany kwestionariusz  rozmowy spełnia wszystkie wymogi etyczne realizacji badań. Przygotowaliśmy podziękowanie dla osób uczestniczących w rozmowach w postaci bonów sodexo.

Szczegółowe informacje dotyczące badania znajdują się w załączonym liście intencyjnym, gdyby jednak potrzebowali Państwo dodatkowych informacji o projekcie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każde zaangażowanie w  organizację projektu.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół badawczy Danae Sp. z o.o.

badanie_spoleczne@danae.com.pl