Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 w Katowicach

Wiceprzewodniczący Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego Piotr Mazurek zaprasza do bezpłatnego udziału w Światowym Szczycie Cyfrowym ONZ – Forum Zarządzania Internetem – IGF2021, którego gospodarzem będzie Polska. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-10 grudnia w Katowicach – zarówno stacjonarnie jak i w formie zdalnej, aby wspólnie porozmawiać o możliwościach i wyzwaniach jakie stwarza przestrzeń cyfrowa.

Ważnym elementem Forum będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF), który skierowany jest do wszystkich młodych ludzi. Wydarzenie będzie okazją do dyskusji na temat kluczowych aspektów zarządzania Internetem i zachętą dla młodzieży do aktywnego włączania się w debatę na tematy kluczowe dla przyszłości młodego pokolenia.

W Szczycie Cyfrowym może wziąć udział każdy, zarówno stacjonarnie (w Katowicach), jak i zdalnie, za pośrednictwem połączenia wideo. Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie do 1 grudnia.

Zarejestruj się …