Pierwsze zajęcia w cyklu szkoleniowym w 2022 r.

Zarząd Związku Łódzkiego informuje, że pierwsze szkolenie realizowane w Programie „Razem Działamy Skutecznie” odbędzie się w dniach 10 – 11 września 2022 roku w Sieradzu, w ośrodku „Przystań”, ul. Portowa 2.

Zapraszamy członków/wolontariuszy stowarzyszeń abstynenckich z woj. łódzkiego, działających na rzecz osób uzależnionych od alkoholu lub pracujących z rodzinami z problemem alkoholowym do udziału w warsztatach.

Zajęcia rozpoczynają się w sobotę (10 września) o godz. 9.00, a zakończą się w niedzielę (11 września) o godz. 14.00.

Związek Łódzki zapewnia zakwaterowanie i pełne wyżywienie uczestnikom szkoleń.

Wszelkich informacji udziela Prezes Związku – Władysław Keler (tel. 602 889 335).

Projekt „Razem Działamy Skuteczniej” jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.