Zdrowych i pogodnych Świąt

Wielkanoc to najważniejsze Święta w roku.

Przynoszą Nam nową nadzieję i nierozłącznie związane są z odrodzeniem. Jest to również czas, kiedy przyroda budzi się do życia.

Radosne Święta, kiedy wspominamy Zmartwychwstanie Jezusa, to także nasza tradycja i jej poszczególne elementy: święcenie pokarmów w Wielką Sobotę, dzielenie się jajkiem podczas śniadania Wielkanocnego, Śmigus Dyngus w Poniedziałek Wielkanocny.

Zmartwychwstanie Jezusa to Święto, które nastraja nas optymistycznie do życia. Warto w tym czasie dzielić się dobrymi myślami w postaci życzeń.

Zarząd Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Łódzkiego pragnie złożyć serdeczne życzenia Wielkanocne wszystkim członkom i sympatykom ruchu abstynenckiego zarówno w naszym województwie, jak również w całym kraju.

Doceniając Państwa zaangażowanie w trudną pracę społeczną, pragniemy życzyć zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Niech czas spędzony w gronie najbliższych da Nam chwile szczęśliwe i radosne, a jednocześnie przyniesie chwile zadumy nad potrzebą wiary w człowieka i wartością życia dla innych ludzi.

Niech świąteczne spotkania obudzą w Nas moc przebaczania i tolerancji, a śmigusowe tradycje przyniosą czas relaksu i młodzieńczego animuszu.

Wesołego Alleluja!

Prezes Zarządu Z.S.A.W.Ł.

Władysław Keler